Tüketici dostu hizmetler

by OPTİK SGK gözlükleri , yine de en son moda gözlüklerini alabilirsiniz. 


BY OPTİK sadece SGK gözlüklerini güzel yapmakla kalmamış, piyasada daha önce olmayan tüketici dostu hizmetleri tekrar tekrar uygulamıştır: şık gözlükler, açık olarak sunulan binlerce çerçevenin seçimi, para iade garantisi gibi , tüm numaralı gözlükler için garanti veya memnuniyet garantisi. Harika hizmetleri ve düşük fiyatları ile BY OPTİK , bölgenin en iyi hizmet veren gözlükçüsüdür.


bizim felsefemiz….

Kendimizi müşteride görüyoruz. Onun istek ve özlemlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Kendimize tavsiye edilmesini istediğimiz gibi ona tavsiyelerde bulunuyoruz: adil, arkadaş canlısı, yetkin. Amacımız maksimum kar değil, müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimiz bize güveniyor çünkü biz verdiğimiz sözü tutuyoruz. İnsanlar kimin kendilerine karşı dürüst olduğunu hissederler.


dr reçetenizi test etmeden gözlüklerinizi siparişe hazırlamıyoruz. çünkü bazen sizin istediğiniz ölçüler ve konfor ile uyuşmayabiliyor ,bunun için çok titiz davranıyoruz.


BİZİMLE İLK TANIŞTIĞINIZDA LÜTFEN ŞAŞIRMAYIN . DAHA ÖNCEDEN HİÇ BİR YERDE SİZE SORULMAYAN SORULAR SORMAMIZ SADECE SİZİ İYİ TANIYIP SİZİ DOĞRU BİR GÖZLÜK İLE BULUŞMANIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN…

Dilerseniz bir soru ile başlayalım;

“İlaç alıyor musunuz?” Tiroid hastalıkları, şeker hastalığı veya örneğin yüksek tansiyona karşı ilaçlar, görmede dalgalanmalara neden olabilir ve bu da göz testinin sonuçlarını tahrif edebilir. Ayrıca görme performansını etkileyen başka hastalıklar da vardır. Bu bilgi, gözlükçünün uygun bir reçete testi yapabilmesi için önemlidir. Ametropia gibi  nearsightedness (miyop) ya da  hipermetropluk (Hipermetrop) endişelenecek bir şey değildir. Küçük veya büyük bir burun gibi, gözün yapısındaki sapmaların neden olduğu optik olaylardır. Presbiyopi ve astigmat gözlükle kolaylıkla düzeltilebilir.


BY OPTİK gözlüklerinizin ve lenslerinizin süresi geldiğinde size özel sms ile bilgilendirme yaparak günlük rutininizde sizi düşünür..

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER..SÜRENİZ GELİNCE LENS VE OPTİK İÇİN SMS ATIYORUZ. KUTU BEZ SPREY HEDİYE .SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDEYİZ. HAZIR OLUNCA SMS ….VSVS


Geri ödeme garantisi:

by OPTİK’de ucuza satın alma garantiniz var. Aynı gözlüğü satın aldıktan sonra 14 gün içinde başka bir yerde daha ucuza görürseniz, by OPTİK gözlüğü geri alır ve satın alma fiyatını size iade eder.

İki yıl garanti:

BY OPTİK’ de test edilmiş kaliteye sahip olursunuz.  BY OPTİK koleksiyonundaki tüm çerçeveler, DIN EN ISO 12870’e göre kullanım testini başarıyla geçmiştir.

Memnuniyet garantisi:

BY OPTİK’ de risk almadan satın alırsınız. Yeni gözlüğünüzden memnun kalmazsanız, onları değiştiririz veya geri alırız ve satın alma fiyatını iade ederiz. Her zaman.

Geniş seçim:

by OPTİK şubesinde 2.000’den fazla gözlük bulacaksınız. Butik markalar ve uluslararası tasarımcılar. Metal ve plastikten yapılmış çok çeşitli güncel gözlükler, hepsi garantili düşük bir fiyata.

by optik bir OPTİKGRUP YAZILIM VE SAN TİC LTD ŞTİ FİRMASIDIR.

Mutlu alışveriş

Eğer hazırlıksız yakalandığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. BY OPTİK mağazamızda beğendiğiniz tüm ürünler kredi kartınıza vade farksız 6 taksit imkanı sunuyor.kredi limitiniz doluuysa üzülmeyin BY OPTİK Optikgrup Yazılım Ve Sanayi Ticaret Limited Şirket i finanman desteği ile %45 peşin geri kalanı vade farksız kefilsiz 10 taksit imkanı ile..

sözleşme için lütfen mail adresinizi girin

dilerseniz 10 taksit

Hiçbir yüz aynı değil ! Hiç bir gözlük de aynı değil; Hiç kimse ihtiyaç duymadan çok küçük veya çok büyük ayakkabılar giymez. Ayakkabı bedenleri, gözlüklerde rol oynayan ölçü birimlerine göre son derece pürüzlüdür. Gözlüklerde bir milimetrelik sapma, iyi ve kötü görme arasındaki fark anlamına gelebilir.

BY OPTİK deneyimli uzman optisyen ve kadrosu ile sizi alışverişlerinizde tavsiyelerde bulunur; sizi can kulağı ile dinledikten sonra ihtihatçlarınızı fazla ücret ödemeden almanızı sağlar. örneğin bir uzak gözlüğü almaya karar verdiniz ve yanında aynı dioptrilerde (göz numaraları ) birde güneş gözlüğü istiyorsunuz , aslında gnumaralı güneş gözlüğü fiyatları uygun karşılanırken NUMARALI POLARİZE İÇTEN ANTREFLE li bir güneş gözlüğü maliyeti düşündüğünüz fiyatları aşıp sizi erteleyebilir. uzman ekibimiz sizi o esnada KLİPSLİ POLARİZE OPTİK GÖZLÜK ÇERÇEVELERİ ne yönlendirerek bütçenizi aşmanızı engeller . aynı konfordaki ürünleri yarı fiyatına almış olursunuz. bu sizi mutlu etmez mi?

"Müşterinin memnuniyeti bizim önceliğimizdir!"

Aslında belki bu gün iki gözlük bir arada almak için yola çıktınız,size uzman ekibimiz ve optisyenlerimiz tarafından uygulanacak testler sonrasında belkide iki ayrı yakın ve uzak gözlüğü almanızın daha doğru olacağı sonucu çıkabilir. amacımız size ürün satmak değil , sizi doğru zaman ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size görüş ve yaşam konforu sağlayan gözlüklerle buluşturmak. çünkü biz bu yolculuğun yıllarca beraber devam etmesini ve sizin her bizden aldığınız üründe mutlu olmanızı istiyoruz.

 İyi gözlüklerin şans eseri olmadığını hemen anlayacaksınız.BY OPTİK  gözlükleri, mutlak hassas çalışmanın sonucudur. 

müşteri hizmetleri:

Hizmetlerimizden memnun kalmanızı istiyoruz. Durum böyle değilse veya iyileştirme önerileriniz varsa, bizimle iletişime geçin. Müşteri hizmetlerimiz 0380 512 80 08 numaralı telefondan yanınızda.  Herhangi bir eleştiriyi araştıracağız ve yorumlarınızı bekliyoruz.