Miyoplar için özel üretim camlar…

Günlük hayatımızda dijital ekranların giderek artan kullanım sıklığı gözlerimizi sürekli olarak tekrarlanan yakın görüş talebine maruz bırakmaktadır. Bu durum ise tekrar tekrar odaklanmayı gerektirir. Uzun süreli odaklanma çabası ise, özellikle uzun çalışma saatleri ile birleştiğinde göz yorgunluğu, göz kuruluğu veya bulanık görüşe neden olabilir. 

BY OPTİK RELAX

18-29 , 30-39 ve 40-45 yaş grupları için ihtiyaçlarına yönelik üç farklı seçenek sunan tek görüşlü gözlük camlarıdır ve günümüzde dijital ekranların kullanımıyla artan gözün odaklanma güçlüklerine yardım amacıyla camın alt alanında ekstra güç sunmaktadır

BY OPTİK RELAX camlar ;odaklanma sürecindeki aşırı çalışma görevi için gözlere ekstra destek sağlamaktadır. 3 farklı seçim, günümüz görsel alışkanlıkları için tek odaklı gözlük camı kullanıcılarının yaşlarına göre ihtiyaç duydukları ilave gücü sağlayacak özenle tasarlanmıştır. Gözlük camlarının alt kısmında sunulan ekstra güç yakın ve orta mesafede görüşü rahatlatmaktadır. Kullanıcıların görüş performanslarının iyileştirilmesi, gün boyunca etkili olacak şekilde ve yaşa bağlı olan göz yorgunluklarının azalmasına olanak sağlamaktadır. 

Başka bir deyişle yakın görüş alanındaki nesne ne kadar yakınsa görsel keskinliğin kaybı da o kadar büyük olur.  Bu tepkinin yavaşlaması kişinin hayatı üzerinde hatırı sayılır bir etkiye sahiptir.