BY OPTİK’de gözlük camlarınız yetkin ekibimiz tarafından en yüksek hassasiyetle ortalanır: Gözbebekleri arası mesafenin ve camların taşlama yüksekliğinin milimetrik hassasiyetle belirlenmesi, sizin daha net görmenizi sağlar. Sadece birkaç milimetrelik sapmalar prizmatik yan etkilere yol açar ve bu da yorgunluk, halsizlik veya baş ağrısına neden olabilir.

BY OPTİK ile risk almadan gözlük satın alırsınız.

Göz testi, çerçeve seçimi ve lens tavsiyesinden sonra optometrik ayarlama gözlük yolunda bir sonraki adımdır. Çerçeve ve camlar seçilir. Muayene olduğunuz reçete uygulamalı olarak doğruluğu kontrol edildikten sonra camlar sipariş verilir. bunu yapmamızdaki amaç; göz doktoru tarafından verilen gözlük numaralarının doğruluğunu onaylayarak siparişi oluşturmaktır. Herhangi bir hata oluşumunda siparişi oluşturmadan sizi başka bir göz doktoruna yönlendirerek paranızın ve zamanınızın boşa gitmesini engelliyoruz.

Her şey hassas çalışma ile ilgili ! Merkezlemede küçük sapmalar bile ve mükemmel kesilmiş gözlük camlarına rağmen daha sonra iyi göremeyeceksiniz!

Cam üretimi sırasında camların çerçeveye milimetrik hassasiyetle işleyebilmesi için gözbebekleri arası mesafe ve taşlama yüksekliği belirlenmelidir. Öne eğilme çok düşük olmamalı, aynı zamanda çok aşırı da gergin olmamalıdır. Ancak o zaman yeni gözlüklerle daha iyi görebileceksiniz. Merkezlemedeki sapmalar, kötü oturan gözlüklerle nadiren ilişkilendirilen yan etkilere yol açar. Halsizlik, baş ağrısı ve yorgunluk şikayetleri, yanlış hizalanmış gözlüklerle ilgili olabilir.

Gözlük yolundaki bu adım, yeni seçilen gözlük çerçevesinin kişisel yüz ve kafa şeklinize uyarlanmasıyla başlar . Bu ayar, gözlük camlarının daha sonra gözlerin önünde doğru konumda olmasını sağlar.

Gözlük camlarının tam olarak ortalanması için ekibimiz yine çeşitli ölçümler yapar. Örneğin gözbebekleri arasındaki mesafeyi bir pupillometre ile ölçer, dikey taşlama yüksekliğini belirler ve Vertex açısına göre kontrol eder. Burada da en son teknoloji ürünler kullanarak BY OPTİK mağazasından aldığınız ürünler aslında sizi uzun ömürlü konforlu görüş sağlamanıza yardımcı olur.

Gözlüğe giden bu yolda yolunda bir diğer aşama sipariş girişidir. Kırılma değerleri, gözlük seçimi ve optometrik ayarlar gibi belirlenen tüm veriler kayıt altına alınır.

Misafir hastalarımızın herhangi bir sorusu var mı? diye kısa süren son aşamadan sonra BY OPTİK siz değerli müşterilerimize ürünler konusunda tam bilgi vererek sizi OPRİKPROasistan veri taban programına kaydeder ve iletişim bilgileriniz dahilinde tüm süreci sizinle SMS veye telefon görüşmeleri ile paylaşır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Smart SV +UV IR

Bireysel reçetelere göre tam olarak kişiselleştirilmiştir