by OPTİK’den garantili ucuz kontakt lensler.

by OPTİK, her branşta geniş bir markalı kontakt lens ve kontakt lens bakım ürünleri yelpazesine sahiptir. Özel eğitimli ekibimiz kontakt lenslerinizin, kullanımı ve bakım konusunda size tavsiyelerde bulunacak ve by OPTİK, kontakt lenslerinizin düzenli takip kontrollerini sağlayarak size kullanım süresi biten lensleriniz için SMS gönderecektir.. by OPTİK’de bu hizmet bedelsiz. Bu arada: ister günlük lensler, ister aylık lensler veya çok aralıklı lensler olsun – by OPTİK ile kontakt lenslerinizi her zaman garantili düşük bir fiyattan satın alırsınız. Bu konuda para iade garantisi sunuyoruz.

KONTAKT LENSLER HAKKINDA HERŞEY

YAYGIN EFSANELER  

Kontakt lens gözünüzün arkasında kaybolabilir…
Kontakt lensler gözünüzü çizebilir…
VS


YENİ TEKNELOJİ KONTAKT LENSLER

Futbol mu oynuyorsunuz, , denizlerde yelken açmak mı yoksa sinemada 3 boyutlu gözlük mü takmak istiyorsunuz? Bu ve diğer birçok spor ve aktivitelerinizde, kontakt lensler gözlüklerinize çekici bir katkı ve konfor sağlar

Lenslerinizi unutun hayatı yaşayın

ACUVUE OASYS & ASTIGMATISM bilgisayar kullanımı ve gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır.

“ASD, göz ve baş hareketlerinden bağımsız olarak lensin stabil kalmasına yardımcı olur.”

ACUVUE® OASYSTM for Astigmatism Markalı Kontakt lensler benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojimiz sayesinde spor yaparken, araba kullanırken, bilgisayar başında çalışırken ya da televizyon izlerken ve bir çok fiziksel aktivite sırasında doğru konumda durarak görüş netliğinizi bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Üretim Teknolojisi:Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD), lensinizi doğru konumda tutmak ve size net ve sorunsuz bir görüş sunmak için göz kırpmanızın gücünü kullanır.

HYDRACLEAR® Plus3 Teknolojisi Kontakt lenslerin pürüzsüz ve nemli olmasını sağlarken kendinizi lens kullanmıyor gibi hissetmenize neden olur.


1. Sınıf UV blokajı UVB ışınlarının %99’dan fazlasını, UVA ışınlarının %96’dan fazlasını bloke eder.

HYDRACLEAR® Plus3 teknolojisi aynı zamanda diğer lenslere oranla lenslerinizin göz kapağınıza sürtünme katsayısının çok daha düşük olmasına yardımcı olur, böylece gözlerinizde Kontakt lense bağlı oluşacak komplikasyon ihtimalini azaltır.

Senofilcon A olarak adlandırılan benzersiz bir silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir.


Alttaki sorulardan biri ya da bir kaçına cevabınız evet ise ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM tam sizin için:

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus.

REÇETE BİLGİLERİNİZ

DİLERSENİZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİR SİNİZ

Please set the ‘Contact Form’ component shortcode